O stronie

Ogólne

Strona Miss Jane Austen jest poświęcona życiu i twórczości pisarki oraz czasom, w których żyła.
W sieci dostępna jest od 8 lipca 2011 roku.
Kontakt: admin@jausten.cba.pl

Komentowanie

Strona daje możliwość komentowania artykułów. Prosi się, by komentarze były kulturalne, pisane poprawną polszczyzną, bez wulgaryzmów czy treści obraźliwych dla innych czytelników. Komentarze nie spełniające tych kryteriów będą usuwane. Ponadto usuwane będą komentarze, które nie dotyczą treści artykułu, oraz komentarze, które można uznać za trolling
Przy wpisywaniu komentarzy można pozostawić swój adres e-mail oraz adres strony internetowej. E-mail nie będzie dostępny publicznie, może być za to przydatny, jeżeli będę chciała się z kimś skontaktować :).

Współpraca

W tej chwili stroną zajmuje się jedna osoba, a tworzenie nowych treści na stronę wymaga czasu. Wszelka pomoc jest mile widziana, więc jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana współpracą przy tworzeniu, chciałbyś/chciałabyś, by Twój artykuł, recenzja czy tłumaczenie pojawiło się na stronie, to proszę o kontakt na adres admin@jausten.cba.pl

Opinie i sugestie

Jeżeli chcesz podzielić się swoją opinią na temat strony, zasugerować zmiany, zgłosić błędy lub zadać pytanie dotyczące treści czy nawigacji, napisz maila na adres admin@jausten.cba.pl bądź zostaw komentarz.

Inne

Informacje o plikach cookie

Komentarze

Nie czytałam innych książek Austin, ale odkąd kilka lat temu przypadkiem wręcz pochłonęłam "Dumę i uprzedzenie" zakochałam się w tej powieści.Zachęcam do przeczytania mojej recenzji http://literacie.blogspot.com/2012/12/duma-i-uprzedzenie-czyli-za-co-koc... i gratuluję świetnego bloga jedynego interesującego, jakiego jak dotąd znalazłam jeżeli chodzi o te tematykę. Pozdrawiam.

Cześć. Również prowadzę stronę poświęconą twórczości Jane Austen, na domenie .cba.pl. Mam problem z reklamami, ale jest na ni sposób. Po pierwsze, włącz AdBlocka (chociaż .cba.pl zamiast pustego miejsca po reklamie, od jakiegoś czasu włączyło biały napis na czarnym tle). Nie można usuwać reklamy, ponieważ w ten sposób darmowa domena może zarobić i funkcjonować. Gdy usunęłabyś reklamę (a nie jest to trudne), mogłabyś stracić stronę. Zatem proponuję Ci wklejenie w edytorze stopki footer.php, następującego kodu (na końcu):
Zamiast 90 możesz podać większą liczbę (mam chyba 120. Wtedy ekran strony przesuwa się w dół tak, że reklama nie jest widoczna. Jest to oczywiście ryzykowne, ale mnie nikt na razie strony nie usunął. Jak wejdziesz, możesz zobaczyć efekt (tylko na początku nie kręć kółkiem pośrodku myszki, poczekaj, aż strona się ustawi): www.jane-austen.cba.pl Pozdrawiam :-)

Przede wszystkim chciałabym pogratulować tak doskonale zrobionej/napisanej/prowadzonej strony. Sięgam do niej od kilku lat i mam zapisaną w ulubionych chyba na pierwszym miejscu. :) Niezastąpiona skarbnica wiedzy o Jane Austen i jej książkach oraz o czasach Regencji.
Po drugie - tworze forum PBF na stronie http://englishlife.forumpolish.com/
Nie wiem czy zostanie otwarte, jednakże sporo wiedzy czerpię właśnie stąd. Chciałabym umieścić linka do Twojego bloga z informacją, że to właśnie stąd jest wiele informacji i jeśli ktoś chciałaby wiedzieć więcej, tutaj powinien kierować swoje wirtualne kroki.
Pozdrawiam.