Miss Jane Austen w nowej odsłonie

Po bardzo długiej przerwie powróciłam do pracy nad stroną, zaczynając od aktualizacji wersji oprogramowania CMS, na którym zbudowana jest strona, z czym wiązała się zmiana wyglądu oraz dodanie kilku funkcjonalności. Mam nadzieję, że czas pozwoli mi również popracować nad samą zawartością :).

Zmiany

Oprócz widocznych już na pierwszej stronie zmian - innego układu treści, dodania bloku Aktualności, zmiany położenia menu, na stronie wprowadziłam następujące zmiany:
  • Możliwość wyszukiwania Ekranizacji po tytule dacie oraz sortowania
  • Strona Cytaty z możliwością dynamicznego wyszukiwania po tytule oraz po kategorii
  • Strona Cytaty o Jane z możliwością dynamicznego wyszukiwania po autorze cytatu oraz po tytule publikacji, w której te słowa padły
  • Rozbudowany dział z odnośnikami do stron związanych z Jane, z możliwością - a jakże :) - dynamicznego wyszukiwania po kategorii
  • Lista wszystkich artykułów z opcją wyszukiwania po tytule oraz po kategoriach (z możliwością wyboru kilku kategorii)
Mam nadzieję, że strona w takiej postaci będzie wygodniejsza w użytkowaniu i będzie nie tylko zbiorem artykułów, ale stanie się również bazą danych i encyklopedią o Jane Austen.

Przerzucenie bazy na serwer mogło wygenerować błędy w wyświetlaniu strony - będę wdzięczna, jeżeli będziecie je zgłaszać.

Podobne artykuły

Komentarze

Bardzo się cieszę, że wróciłaś do strony. Niedawno tutaj trafiłam i jestem zachwycona artykułami.

Bardzo się cieszę i czekam na więcej

Dodaj komentarz